• Nabízíme Vám velký sortiment zboží, služeb a prací v oboru sklenářství a rámování... Nabízíme Vám velký sortiment zboží, služeb a prací v oboru sklenářství a rámování...
  • Skleněné přístřešky, markýzy, výplně...vše na míru a bez kompromisů! Skleněné přístřešky, markýzy, výplně...vše na míru a bez kompromisů!
  • Zasklívání balkónů, dveří, výloh, oken, schodů, zábradlí, podlah je naší radostí... Zasklívání balkónů, dveří, výloh, oken, schodů, zábradlí, podlah je naší radostí...

Kyvné dveře

Kyvné dveře se nejčastěji používají s podlahovým samozavíračem. Toto řešení je vhodné tam, kde je vyšší frekvence průchodů dveřmi. Velkou výhodou tohoto řešení je variabilita a komfort funkce samozavírání. S těmito systémy se velmi často setkáte v kancelářích, kde tvoří celek se skleněnými stěnami.

V některých interiérech není možné umístit podlahový samozavírač, nejčastější překážkou bývá podlahové topení. Pro tuto situaci Vám nabízíme panty, které lze kotvit do stěny a zároveň zachovávají komfort samozavíračů.

Mezi exkluzivnější varianty kování patří Dorma Manet a PM Mantova. Toto pivotové kování vynikne svým designem v každém interiéru.

Dostupné kování pro tyto dveře:

Dorma Universal
Dorma Manet
Dorma Tensor
PM Rimini
PM Mantova
Madla