• Nabízíme Vám velký sortiment zboží, služeb a prací v oboru sklenářství a rámování... Nabízíme Vám velký sortiment zboží, služeb a prací v oboru sklenářství a rámování...
  • Skleněné přístřešky, markýzy, výplně...vše na míru a bez kompromisů! Skleněné přístřešky, markýzy, výplně...vše na míru a bez kompromisů!
  • Zasklívání balkónů, dveří, výloh, oken, schodů, zábradlí, podlah je naší radostí... Zasklívání balkónů, dveří, výloh, oken, schodů, zábradlí, podlah je naší radostí...

Skleněné obklady (nejen) do kuchyně

Skleněný obklad kuchyňské linky nebo interiéru obecně je velice žádaným materiálem. U našich zákazníků jsou také žádané především skleněné obklady stěn, nábytku, sprchových koutů, koupelen s kombinací zrcadel, pracovní desky stolů, kuchyňských linek apod. Jedná se o velice dekorativní a moderní použití skla jako designového materiálu. Společně s kombinací led nasvícení působí velice efektně a uspokojí jistě i nejnáročnějšího klienta.

K tomu používáme materiál pouze vytříbené kvality, na který také držíme patřičnou záruku. Ze vzorníku společně najdeme Vámi preferovaný odstín nebo tloušku materiálu. Skleněné obklady je možné dále i dozdobit případně dekorativní řezanou grafikou / samolepkou, kterou Vám rádi zpracujeme v grafickém programu. Rozměr a fantazii se meze u nás nekladou!